DZIEŃ OTWARTY Z PEEL MISSION

15 maja 2018 zapraszamy na DZIEŃ OTWARTY Z MARKĄ PEEL MISSION.

W Angelium od 10 do 18 będą królować letnie kwasy o wielkiej różnorodności.

Szczególnie promować będziemy B-LIKE PEEL oraz LIFT PEEL.

B-like to zabieg zawierający 10% kwas aminobutyric, którego zadaniem jest niwelacja zmarszczek mimicznych z doskonałym skutkiem. Młodszy wygląd i naturalny blask to właśnie B-like!

Drugi zabieg Lift Peel , jak sama nazwa wskazuje walczy z wiotkością i utratą jędrności skóry. Kwas 10% glicyryzynowy to ekspresowy wielopłaszczyznowy lifting, dający znaczne napięcie skóry i wygładzenie już po pierwszym zabiegu.

Zapraszamy serdecznie. Tego dnia każdy zabieg TYLKO 100zł!!!

Rezerwujemy miejsca, ponieważ mamy je ograniczone. 122619856 / 786878800

TYDZIEŃ TOREBKOWY W ANGELIUM

TYDZIEŃ TOREBKOWY  z włoską firmą IO AMO od 16 do 23 listopada.

Zapraszamy wszystkie Panie do oglądania, przymierzania, zachwycania się i kupowania.

To pierwsza nasza przygoda z Io Amo ale Angelium jest zachwycone więc jeszcze zaprosimy te piękne torby w nasze progi.

Wpadajcie. Czekamy przez cały tydzień!

Więcej informacji o Io Amo na ich stronie:

http://ioamopoland.pl/

ANGELIUM I KOBIETA W BIZNESIE

KOBIETA W BIZNESIE

http://kobietawbiznesie.pl/

Angelium, a właściwie ja- Jola Zalewska nadal chętnie współpracuję z Anetą Wątor właścicielką MOTIWATOR i pomysłodawczynią Kobiety w Biznesie. Byłam członkinią Klubu Kobiety w Biznesie w zeszłym roku, gdzie z grupą przedsiębiorczych kobiet działałyśmy na rzecz rozwoju naszych firm. Naprawdę świetna sprawa! Wzięłam też udział w kilku szkoleniach u Anety w tym Kaizen, które serdecznie polecam tym, szukającym sposobu na wprowadzenie pozytywnych zmian w swoim życiu tak zawodowym jak i prywatnym. Inne niebanalne szkolenie to Sprzedaż 3D. Polecam dla Ciebie i Twoich pracowników, jeśli leży Ci na sercu zwiększenie sprzedaży produktów i usług. Teraz stale jestem gościem na spotkaniach Kobiety w Biznesie i są dla mnie nadal inspiracją do działania a nade wszystko miejscem, gdzie wciąż spotykam Kobiety z pozytywną energią do świata. Zapraszam wpadnij i Ty!

http://kobietawbiznesie.pl/jola-zalewska-wlascicielka-angelium-spa-wellness-w-zamku-krolewskim-w-niepolomicach/

TRZECIE URODZINY ANGELIUM !!!!

Zapraszamy serdecznie 5 sierpnia To już trzecie urodziny Angelium… trzeci rok nowych pomysłów, zabiegów, pielęgnacji, spotkań i niebywałych relacji z WAMI Kobietki. Jest nam niezmiernie miło, że jesteście z nami i dlatego chcemy ten dzień świętować właśnie z WAMI.
Zapraszamy zatem na moc atrakcji tego dnia.
Przedpołudnie spędzimy na pokazach zabiegów kosmetycznych- same je wybierzecie !
Potem wkroczymy z Kosmetyką Francuzką – Academie Scentifique de Beaute. Wylosujemy zabiegi, które będą od razu wykonywane oraz zrobimy mały pokaz szybkiego opalania.
Następnie będzie Quiz o Angelium…ta z Pań, która odpowie na największą liczbę pytań dostanie nagrodę…jaką? Powiemy na miejscu !
Do wylosowania będzie jeszcze 10 zestawów kosmetyków niepołomickich i wiele zabiegów, masaży i makijaży.
Ponadto cały dzień będzie z nami zaprzyjaźnione Atelier Bellfama, które organizuje letnią wyprzedaż sukienek nawet z 70% rabatem.
Oczywiście będzie tort i trzy świeczki jak przystało na urodziny.
A potem…. wieczorna babska impreza bez szlafroków:-))))
Zapraszamy serdecznie.
Dla tych z Pań, które tego dnia zapiszą się na zabieg gwarantujemy 20% zniżkę.

facebook.com/angeliumspa.zamekkrolewskiniepolomice/photos/pcb.2001688483409591/2002099293368510/?type=3&theater

ZAMKOWE FORUM KOBIET III

W tym roku już 11 czerwca zapraszamy na wspólne wydarzenie, organizowane przez Zamek Królewski w Niepołomicach:
ZAMKOWE FORUM KOBIET III
To trzecie spotkanie kobiet, które chcą wiedzieć więcej, są juwenalne i ciekawe zmian. Zapraszamy!
W tym roku gościem specjalnym będzie EWA WACHOWICZ.
A w Angelium też wiele propozycji…zapraszamy na pokazy nowych zabiegów Peel Mission, najnowsze trendy makijażowe i wernisaż Anny Godlewskiej- Anioły w technice repuserskiej.

Jednocześnie zachęcamy do wzięcia udziału w pokazach mody, występach tanecznych, warsztatach tematycznych i w spotkaniu autorskim Krystyny Mirek, gdzie będzie czekać jej najnowsza książka.

Na wszystkie Panie czeka również Babski Targ a w nim mnóstwo atrakcji….

wiadomosci.niepolomice.eu/wydarzenia/iii-zamkowe-forum-kobiet/

Anioły Ani Godlewskiej

Wspaniały gość zawitał do Angelium…Anioły Ani Godlewskiej z trójwymiarowymi skrzydłami …

Ania wykonuje je techniką repuserowania  lub cyzelowania. To ornamenty z miedzi lub aluminium wykonane przez fakturowanie na zimno wgłębień tworzących wypukłe wzory widoczne na drugiej stronie. Ania zestawia metal z lekkim szkicem co tworzy niesamowitą kompozycję przestrzenną. Jej Anioły urzekają prostotą linii i kunsztem skrzydeł. Wpadajcie do Angelium by podziwiać jej prace, zakochać się i zabrać wybrane do…domu.

http://www.metalovestory.pl/

MASAŻ NIEBIAŃSKI

Największą nowością majową w salonie jest MASAŻ NIEBIAŃSKI - energetyczny masaż Jeana de Gabriac`a, który został zaproszony przez Europejską Fundację Spa& Wellness na Kongres LNE w Krakowie i zechciał nauczyć tego masażu 8 osób ( tym nasze dwie panie: Emilię i Aleksandrę).Ten człowiek urodził się dla SPA. Jest założycielem TIP TOUCH International- firmy, która zajmuje się innowacjami i szkoleniami dla uzdrowisk, ośrodków wellness, hoteli.. Od 16 lat pracuje jako konsultant spa, trener oraz twórca oryginalnych masaży autorskich dla najlepszych sieci hotelowych oraz marek kosmetycznych w USA, Europie i Azji. Jean-Guy de Gabriac przewodniczy projektowi Global Career Development Initiative przy Global Wellness Institute. Członek jury nagrody World Spa & Wellness Awards.
Dlatego ten masaż jest wyjątkowy... zachwycający w swej intensywności a jednocześnie przynoszący ulgę i relaks całego ciała.
Niebywałe odczucia intensywnego ucisku wykonywanego w doskonałej harmonii z naszą energią dają odczucie lekkości, rozluźnienia i wspaniałego samopoczucia. Chcesz się poczuć jak w niebie...? Czekamy na Ciebie w Angelium:-)

Obrazy Łucji Kłańskiej-Kanarek

Obrazy Łucji Kłańskiej-Kanarek to bajkowy świat związany z Krakowem w anielskiej scenerii.
W Jej pracowni przewijają się postaci Aniołów, krakowskie zabytki i słoneczne krajobrazy. Niesamowitą cechą tych prac jest łagodne przechodzenie treści obrazu poza swoje ramy. Dodaje to pracom uroku i pewnego rodzaju magii. Specjalnie na tę okazję Autorka namalowała kilka prac z motywem Niepołomic- to jedyna taka okazja by zakupić niepołomicki akcent w Jej obrazach dla siebie.
Pani Łucja, piękna kobieta, radosna i urocza osoba będzie w Angelium pełnić honory Gospodyni wernisażu. Zachęcamy zatem do poznania autorki tych pięknych prac, które w Angelium powiszą do połowy kwietnia gotowe do zakupu.

Otwarcie wernisażu 18 marca o 17.30.
Bardzo serdecznie zapraszamy.

http://www.klanska.pl/

Kobiece Party w Angelium

Bardzo serdecznie zapraszamy na Kobiece Party w Angelium, które umili nam wszystkim Dzień Kobiet.
Przewidujemy pyszne słodkości, aromatyczne wino, loterię z nagrodami oraz PROMOCJE ZABIEGOWE.
Każda z Pań, która tego dnia zapisze się na zabiegi lub serie otrzyma od nas prezent w postaci różnych rabatów i prezentów kosmetycznych.
Najbardziej uroczyste chwile zaplanowałyśmy na moment wręczenia Vipowskich Voucherów dla naszych najwierniejszych klientek!
Każda z Pań otrzyma zaproszenie na zabieg i masaż w prezencie. Chcemy w ten sposób podziękować naszym ukochanym, zaprzyjaźnionym i najwierniejszym Klientkom za to, że są z nami od samego początku trwania Angelium SPA 🙂
Przyjmowanie Gości rozpoczynamy od samego rana czyli 10.00 do 19.00 a może i dłużej....

Warsztaty w Angelium SPA Zamek Królewski w Niepołomicach

Jesteśmy zbiorem naszych doświadczeń. Jesteśmy tym, co wynosimy z tych doświadczeń. Jesteśmy w końcu tym, czego dzięki nim dowiadujemy się o sobie. W ten oto sposób, każdego dnia piszemy swoją autobiografię.
Jak często czytasz lub chociaż kartkujesz swoją?

Jeśli chcesz:
- zatrzymać się na chwilę, aby zobaczyć jak niepowtarzalną postacią jesteś,
- przekonać się, jak wyjątkowa jest księga, którą zapisujesz każdego dnia,
- zbliżyć się do siebie,
- bardziej zaprzyjaźnić się z sobą,
- spojrzeć na siebie z nowej perspektywy,
- pogłębić wiedzę na swój temat,
- w kameralnym gronie wymienić się doświadczeniami i wzajemnie zainspirować,
- po prostu podarować sobie 3 godziny tylko i wyłącznie dla siebie -
ten warsztat jest dla Ciebie.

Enya „Book of Days” – to piosenka, która towarzyszyła mi podczas projektowania tego warsztatu. Posłuchaj - https://www.youtube.com/watch?v=LiBwr4U59EI

Prowadząca – Monika Buła:
Jestem coachem z akredytacją ACC ICF, trenerem biznesu, certyfikowanym Praktykiem Metody Points Of You® – The Coaching Game. Jako coach pracuję z klientami indywidualnymi w zakresie: życia osobistego, zawodowego oraz rozwoju małych przedsiębiorstw. Prowadzę również autorskie warsztaty rozwojowe inspirowane m.in. muzyką i himalaizmem. W obu przypadkach wspieram klientów w: dążeniu do bycia autentycznym, odkrywaniu swojego potencjału i wyznaczaniu odważnych celów w zgodzie z sobą.
Prywatnie jestem entuzjastą muzyki i kolekcjonerką koncertowych emocji. Obok muzyki, którą uważam za największe źródło inspiracji w moim życiu, fascynują mnie również himalaiści i maratończycy. W pracy coacha uwielbiam moment, gdy klienci odkrywają w sobie pierwiastek himalaisty!

Warsztaty odbędą się w Angelium SPA Zamek Królewski w Niepołomicach (Niepołomice, ul. Zamkowa 2),11 marca 2017 roku w godzinach 11:00-14:00.

Liczba miejsc ograniczona (10 osób), liczy się kolejność zgłoszeń.
Prosimy ubrać się tak, aby czuć się komfortowo. 🙂

Cena warsztatów: 90 zł / os.
Informacje i zapisy w Angelium pod nr 12 261 98 56 / 786 878 800 lub na stronie: http://angelium-spazamek.pl/wydarzenia/

CEL na PODRÓŻ PRZEZ 2017 ROK

28 stycznia o godzinie 10.30....
Angelium zaprasza na bardzo ciekawy warsztat „ CEL na PODRÓŻ PRZEZ 2017 ROK”, który poprowadzi coach – Monika Buła.
Celem warsztatu jest przyjrzenie się swoim planom, potrzebom i marzeniom oraz w oparciu o te refleksje, stworzenie planu działania na 2017 rok. „CELny” warsztat z pewnością ułatwi wytrwanie w noworocznych postanowieniach, gdyż pokaże nam, jak należy się z nimi obchodzi, aby dojść do celu.

Monika Buła o swoim warsztacie: „To spotkanie, które jest niezwykłą podróżą w głąb siebie. Gwarantuje ją praca z wykorzystaniem narzędzia coachingowego Points Of You™ - The Coaching Game. To czas, kiedy logiczne myślenie odkładamy na bok i patrzymy na nasz cel z innej perspektywy. Warsztat umożliwia spojrzenie na wybrany obszar naszego życia przez pryzmat metafory w postaci zdjęć, które sami wybieramy. Dzięki nim, bliżej jest nam do autentycznego „ja” i łatwiej dostrzegamy to, co dotychczas było niewidoczne oraz nieuświadomione”.

Podczas warsztatu będziemy, pracując indywidualnie i w parach, mieli okazję m.in.:
- wyłonić obszar, nad którym chcemy pracować w najbliższym czasie,
- sformułować na tej podstawie cel na 2017 rok,
- zgłębić źródła naszej motywacji,
- dokonać bilansu zysków i strat w kontekście wybranego celu,
- wypunktować kroki niezbędne do jego zrealizowania,
- ustalić ewentualne blokady na drodze do celu.

Wystarczy do nas zadzwonić i zgłosić chęć uczestnictwa. Wstęp wolny.

Zachęcamy serdecznie.

KOBIETA - ciało i psyche

14 Stycznia 2017 roku kolejne warsztaty w naszym salonie. Początek 11.00.
KOBIETA - ciało i psyche.
To cykliczne, inspirujące spotkania w kobiecym kręgu, gdzie:
*będziemy podążać drogą od ciała do serca
*doświadczać siebie w prostych ćwiczeniach
*uczyć się stawiać granice
*odnajdywać swoje piękno i kobiecość
*poszukiwać akceptacji
* i wyruszymy w świat intymności
by....
eksperymentować,rozmawiać,śmiać się i bawić
ale również poszukiwać inspiracji, świętować kobiecość i pobudzać energię do pozytywnych wibracji. Spotkania będzie prowadzić Psycholog i Terapeutka Anita Walinowicz.
Zadzwoń do Angelium a dowiesz się więcej...122619856/786878800

SPOTKANIE AUTORSKIE Z KRYSTYNĄ MIREK

12 Stycznia 2017 roku godz 18.00 zapraszamy na:
SPOTKANIE AUTORSKIE Z KRYSTYNĄ MIREK.
Bardzo kobiece spotkanie w Angelium.
Będzie czas na rozmowę o godzeniu różnych ról jakie kobieta ma do spełnienia. A więc o macierzyństwie, pisaniu, prowadzeniu biznesu, organizacji czasu i spełnionym życiu. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich kochających twórczość Krystyny Mirek i pragnących poznać Ją samą.
Zapraszamy do Angelium Spa.
Ilość miejsc ograniczona, więc prosimy o rezerwację miejsc pod nr 122619856 / 786878800 lub na adres [email protected]
Wstęp wolny.

DZIEŃ ACADEMIE SCIENTIFIQUE DE BEAUTE PARIS

W listopadzie zapraszamy na dwa nowe WYDARZENIA !

14 listopada - DZIEŃ ACADEMIE SCIENTIFIQUE DE BEAUTE PARIS !!!
W ofercie tego dnia mamy pokaz zabiegów z nowej linii Academie - DREM`ACTE- niezwykłej, skutecznej, wszechstronnej, z pogranicza dermatologii...
Ponadto zachęcamy do zapisu tego dnia na zabiegi twarzy z wyjatkową, anielską zniżką 44% na całą ofertą Academie. Będzie to o tyle łatwiejsze, że cały dzień spędzi z nami Specjalistka od szkoleń Pani Paulina Nowak, która będzie doradzać indywidualnie każdej z Klientek, jaki zabieg wybrać. Pomoże również w dobraniu idealnej pielęgnacji domowej i przedstawi najnowsze trendy kosmetyki francuskiej!

26 listopada to METAMORFOZY !!!!
Andrzejkową sobotę poświęcimy na zamianę naszych Pań w Księżniczki:-)
Do dyspozycji będą panie: stylistka, makijażystka, fryzjerka i kolorystka oraz Firma Bellfama, która odda fasony swoich sukienek do naszej całkowitej dyspozycji. Zachęcamy do odważnej próby zmiany swojego image. Czasem warto spróbować zmienić coś w swoim wyglądzie, posłuchać jaki makijaż będzie najkorzystniejszy, jakie kolory podkreślą naszą urodę a jakie fasony wydobędą największe atuty naszej sylwetki.
Od 10.00 czekamy na każdą z odważnych Kobiet, chętnych na zmiany duże i małe. Dostosujemy się całkowicie do Waszych sugestii i postaramy się zadowolić nawet najwybredniejsze gusta. Po to byście na Andrzejkowej zabawie olśniły wszystkich!!!!
Zapraszamy!

MAGGIE PIU- prywatnie Małgorzata Bieniek Strączek

MAGGIE PIU- prywatnie Małgorzata Bieniek Strączek, architekt, malarka, ilustratorka, dziennikarka ( jej cykl artykułów „szminką i cieniem – czyli o artystach mniej znanych” ukazywały się cyklicznie w 2012/13 roku w krakowskim Lounge magazyn). Z wykształcenia architekt, przez 10 lat prowadziła autorską pracownię wnętrzarską Archiperfekta. Wystawia swoje malarstwo w Polsce i za granicami (ma w dorobku ponad 40 wystaw indywidualnych i udziałów w wydarzeniach artystycznych : Kraków, Warszawa , Londyn, Katowice, Lwów, Wrocław i inne).
O Jej obrazach można opowiadać bez końca, są czarowne i magiczne, nie sposób się nie zachwycić…nie sposób się nie zakochać...
W Angelium można każdego dnia zobaczyć prace Maggie, jej katalogi i porozmawiać o ewentualnym zakupie lub zamówieniu konkretnego obrazu dla siebie. Zapraszamy.

WERNISAŻ MAGGIE PIU

8 marca odbył się WERNISAŻ MAGGIE PIU ***Angelium RAJ ODZYSKANY***

Cudowny Dzień Kobiet! Było bajecznie, magicznie i… smakowicie. O kulinarną oprawę zadbała restauracja Królowa Bona w Zamku Królewskim. Gościem dodatkowym była Joanna Kruczek z najnowszą wiosenną kolekcją torebek w bajecznych kolorach. Goście dopisali a połowa obrazów została sprzedana już w pierwszy dzień…

Takie wydarzenia idealnie wpasowują się w nastrojowe wnętrza Angelium. Wystawa malarstwa Maggie Piu potrwa do końca marca. Zapraszamy.

Spotkanie z MEDYCYNĄ ESTETYCZNĄ

Każdego miesiąca spotkanie z MEDYCYNĄ ESTETYCZNĄ

Zapraszamy na zabiegi mezoterapii igłowej oraz mocniejszą jej wersję Skin Booster, na botox, wypełnienia lub nici. Nowością naszą jest łączenie mezoterapii igłowej z kwasem glikolowym co zdecydowanie zwiększa wchłanialność i daje spektakularne efekty w gęstości i napięciu skóry. Zapraszamy jednocześnie na konsultacje te Panie, które nie są pewne jaki zabieg byłby idealny dla ich skóry. Pani doktor podpowie. Po dokładnym wywiadzie podpowie co sprawiłoby, ze odmłodniejemy i poczujemy się świeżo i młodo:-)

Specjalista od masażu PELOHA

Każdego miesiąca, w oznaczone dni gościem Angelium jest Pani Beata Iwanow - specjalista od masażu PELOHA Informacje dot. terminu podamy niebawem!!!

Masaż PELOHA charakteryzują trzy słowa: Peace, Love, Harmony czyli: Pokój, Miłość, Harmonia. Za tymi słowami kryje się wszystko, co jest potrzebne człowiekowi do szczęścia i zdrowia.Pokój niesie ze sobą spokój, ukojenie, równowagę i poczucie bezpieczeństwa. Miłość jest najważniejszym uczuciem potrzebnym aby żyć w pokoju i aby otworzyć serce na to co najlepsze. Harmonia jest konieczna aby pogodzić się ze sobą i światem i doznawać zadowolenia. Gdy osiągniemy te trzy stany na pewno zyskamy to do czego dążymy. Twórcą tego masażu jest Australijczyk Alan Earle. Jest to jego autorska metoda, którą rozwijał przez lata poszukiwań i praktyki, będąca kompilacją wielu różnych technik: masażu klasycznego, polinezyjskiego, techniki Bowena, refleksologii, polarity, kryształowej terapii, akupresury, Reiki, pracy z meridianami, czakrami, kolorami, światłem i medytacją.

Angelium otrzymało nagrodę Dźwigacza Kultury

Angelium...29 stycznia 2016 roku, w Hotelu Starym w Krakowie otrzymało od Krakowskiego Biura Festiwalowego nagrodę "Dźwigacza Kultury" przyznawaną corocznie dla partnerów krakowskich festiwali - my - Opera Rara.

Pięknie dziękujemy i mamy nadzieję na dalszy ciąg...

"Krakowskie Biuro Festiwalowe po raz czwarty nagrodziło partnerów, sponsorów i patronów medialnych symbolicznym Dźwigaczem Kultury. Nazwa nagrody nawiązuje do pierwszego kręgu kręgosłupa dźwigającego czaszkę i umożliwiającego ruchy głowy. Wywodzi się od mitycznej postaci Atlasa, który miał podtrzymywać Ziemię. Dźwigacz kultury jest symbolem tego, jak istotne dla rozwoju kultury jest wsparcie biznesu i mediów. Jest także inspiracją dla artystów tworzących grafiki -w tym roku Dźwigacza kultury zaprojektował Jan Kanty Pawluśkiewicz. Tegoroczna kreacja z wielobarwnym okręgiem ma uosabiać różnorodność przedsięwzięć Krakowskiego Biura Festiwalowego. "

STYLOWE SPOTKANIE Z TOREBKAMI

6 lutego odbyły się STYLOWE SPOTKANIE Z TOREBKAMI BY Joanna Kruczek

Po raz pierwszy w Angelium została zaprezentowana wiosenna kolekcja torebek Joanny Kruczek. W bajkowych kolorach, z doskonałych materiałów, wykonane niezwykle starannie i niebanalnie...
Unikatowe, artystyczne, na wiele okazji bo i maleństwo na wieczór i worek na poważne zakupy. Każda z Pań znalazła coś dla siebie,
Torebki Joanny Kruczek pokochały także aktorki, które cenią polskie kolekcje i polskich stylistów. Angelium z przyjemnością wspiera i propaguje polskie produkty najwyższej jakości.

Z pewnością powtórzymy takie wydarzenie.

NAGRODA dla ANGELIUM

Po raz pierwszy w czasie Europejskiego Kongresu Spa zostały przyznane Nagrody Diamenty Wellness & Spa. Uroczysta gala wręczenia nagród, którą poprowadziła Katarzyna Pakosińska, odbyła się 26 marca 2015 roku w hotelu Sofitel Warsaw Victoria w Warszawie. Nagrodzone zostały 4 obiekty oraz przyznano jedną nagrodę specjalną.
W tym roku Kapituła Nagrody przyznała 4 Diamenty w następujących kategoriach oraz nagrodę specjalną:
• Diamentowy Hotel Wellness 2015 - Głęboczek Vine Resort & Spa
• Diamentowy Hotel Spa 2015 – Hotel Arłamów
• Diamentowe Medical Spa 2015 – Malinowy Dwór
• Diamentowe Miejskie Spa – Angelium. Zamek Królewski w Niepołomicach
• Diament Wellness Spa 2015 - Kormoran Wellness Medcial Spa

Byłyśmy naprawdę zaskoczone ale i szczęśliwe!!!