LINIE KOSMETYCZNE

academie_bigWiodące linie kosmetyczne w Angelium to przede wszystkim Linie EKO. Dobór firm nie jest przypadkowy – stawiamy na doświadczenie, naturę oraz ilość i jakość składników aktywnych.
Dlatego znajdziecie u nas linie francuskie: ACADEMIE SCIENTIFIQUE DE BEAUTE i NOVA KOSMETYKI – niesamowita firma produkująca wyjątkowe, ekologiczne kosmetyki w Niepołomicach.

ACADEMIE SCIENTIFIQUE DE BEAUTE -W historii kosmetyki jest niewiele marek, które wywarły niekwestionowany wpływ na rozwój kosmetologii. Nie ma wątpliwości, że Académie, która istnieje na rynku od 125 lat, należy do tego zasłużonego grona. Ta francuska marka jest jedną z trzech najstarszych marek na świecie! Wprowadziła nie tylko rewolucyjne innowacje, ale stworzyła też fundamenty współczesnej metody pielęgnacji, która dzisiaj jest wykorzystywana w całym świecie kosmetyki i spa. Ich mocą jest wielostronność i ogromny wachlarz możliwości przy doborze odpowiedniej linii kosmetycznej dla wymagającej skóry. Oczarowują aromatem i skutecznością składników czynnych pozyskiwanych wprost z natury.

 więcej na stronie

 

 NOVA KOSMETYKI – Laboratorium NOVA powstało w 2011 r. jako odpowiedź na coraz większe wymagania osób poszukujących kosmetyków idealnie dopasowanych do swoich potrzeb. Podążając za najnowszymi trendami panującymi w kosmetyce zastosowano zarówno innowacyjne surowce, jak i te znane od wieków ze swojej skuteczności.Do najistotniejszych zaliczyć można morski kolagen, najwyższej klasy olej arganowy, witamina C stabilizowana w ceramidach, olejki i masła. Komponenty używane produktów są wysokiej jakości eko, a receptury opracowane tak, aby kosmetyki jak najskuteczniej zadziałały. Każdy z nich został pozyskany w procesie wykonywanym „na zimno” by zachowały jak najwięcej naturalnych dobroczynnych składników. Nie zawierają parabenów i są zamknięte w szczelnych opakowaniach typu air less lub higienicznych butelkach z pompką by zachować świeżość produktu jak najdłużej.

DLATEGO TEŻ JESTEŚMY SALONEM FIRMOWYM NOVA KOSMETYKI

Zapraszamy na autorski zabieg Pani Joli Zalewskiej :

GO ARGAN ANGEL z bogactwem komórek macierzystych arganu. Proponowany zabieg zapewnia wzrost gęstości skóry, redukcje zmarszczki i dzięki dwóm masażom przynosi cudowne ukojenie.Można go wykonywać w seriach by uzyskać lepszą jędrność skóry na dłużej lub okazjonalnie przed „wyjściem” aby rozświetlić i wygładzić twarz i szyję. Polecany po 30 roku życia.

goargan_twarz_novakosmetyki_fb

 

 

 

Firma PEEL MISSION® – przodująca marka na rynku polskim w produkcji kwasów zabiegowych. Różnorodność stężeń i produktów dostępnych w portfolio marki, pozwalają na efektywne ich wykorzystanie i zaprojektowanie programu idealnie skrojonego do potrzeb skóry każdej Klientki. Kilka kwasów podczas jednego zabiegu to norma. Wszystko po to by uzyskać jak najlepszy efekt. Niebywale duża oferta kosmetyków do pielęgnacji domowej w tym toników wspomagających leczenie i pielęgnację daje duże możliwości wspierania efektów zabiegowych. W Angelium mamy pełną ofertę tej firmy. Leczymy skóry z trądzikiem przebarwieniami i innymi defektami. Zawsze w seriach i zawsze z pielęgnacją domową. Dlatego mamy tak spektakularne efekty. Wspaniałym zabiegiem jest Bankietówka wykonywana przed wyjściem oraz nowość w Peel Mission : Reti Peel!

 RETIPEEL marki Peel Mission®. Bazę zabiegu stanowią dwa unikalne kompleksy retinolowe o stężeniu 10% wzmocnione działaniem kwasów migdałowego i fitowego. Formuła preparatów została opracowana tak, aby nie wywoływać podrażnienia i bardzo intensywnego złuszczania naskórka, wykluczającego klienta z życia codziennego. Zabieg składa się z dwóch etapów i może być wykonany w wersji Basic lub Extra, czyli wzbogacony o rekomendowane peelingi chemiczne Peel Mission®.  Pierwszy etap to zabieg w gabinecie, którego kluczowym elementem jest aplikacja ampułki z 10% kompleksem retinolu i kwasów. Ten etap odbywa się pod kontrola specjalisty, który zmywa i neutralizuje ampułkę.

Drugi etap trwa kolejnych 7 dni i polega na aplikacji specjalistycznego kremu do nocnej odnowy skóry. Preparat, w skład którego wchodzi kompleks retinolu o stężeniu 2,5%, papaina oraz składniki odżywcze, efektywnie wygładza, niweluje niedoskonałości cery, przywracając młody wygląd, zwiększając poziom nawilżenia oraz nadając jednolity koloryt.