W Angelium od kilku miesięcy zupełnie nieoczekiwanie zadomowiły się cykliczne KOBIECE WIECZORY SZLAFROKOWE.

K jak kobiece, bo zawsze są tylko kobiety, które w swoim towarzystwie czują się wyśmienicie, zrelaksowane, rozbawione, twórcze. Jako, że oprócz zabiegów pielęgnacyjnych jest zawsze dużo czasu na pogaduchy, aż zaskakują poruszane tematy…

W jak wieczory spotkania przy kominku, w ciepłej atmosferze czarodziejskich komnat niepołomickiego zamku. Spotkania ustalane są z dwutygodniowym wyprzedzeniem lub na konkretne zamówienie klientek. Zwykle jest to piątek lub sobota w godzinach 17:00 – 22:00. Wszystko zależy od tego jak sobie czas zaplanujemy i jak urokliwie przebiega wieczór przy blasku świec z pysznym lekkim winem i różnorodnymi smakołykami. W razie zaistnienia wyszukanych gustów, kuchnia zamkowa jest gotowa dostarczyć każde indywidualne zamówienie.

S jak szlafroki, bo wszystkie przebieramy się w szlafroki firmowe i klapki frotte, po to by czuć się swobodnie, wygodnie, na luzie… oraz by łatwo rozebrać się do sauny, zabiegu lub masażu. Poza tym fajnie wygląda 6 lub 7 kobietek otulonych w białe miękkie szlafroki w relaksacyjnym salonie, przy kominku w Angelium…jak Anielice.

Atrakcyjności dodaje wieczorom dodatkowa niespodzianka, linia przewodnia lub zaproszona osoba, ale o tym zawsze zawiadamiamy przed spotkaniem. Gościły już u nas masażystki z oryginalnymi masażami, akupunkturą, fotografka z sesjami artystycznymi, fizjoterapeutka z nowatorską metodą tapowania, propagatorki zdrowego suplementowania, dietetyczki z „kosmicznymi” wagami i konsultantki innowacyjnych linii kosmetycznych. A to na pewno nie koniec naszych propozycji!

Cena takiego wieczoru to 180zł od osoby. Zapraszamy!

CENNIK

[flagallery gid=4 skin=slider]

 

wróć ->