W Angelium na wyłączność  to nic innego jak klimatyczne, urokliwe i radosne   KOBIECE WIECZORY SZLAFROKOWE.

K jak kobiece, bo zawsze są tylko kobiety, które w swoim towarzystwie czują się wyśmienicie, zrelaksowane, rozbawione, twórcze. Jako, że oprócz zabiegów pielęgnacyjnych jest zawsze dużo czasu na pogaduchy, aż zaskakują poruszane tematy…

W jak wieczory spotkania przy kominku, w ciepłej atmosferze czarodziejskich komnat niepołomickiego zamku. Spotkania ustalane są z dwutygodniowym wyprzedzeniem lub na konkretne zamówienie klientek. Zwykle jest to piątek lub sobota w godzinach 17:00 – 22:00. Wszystko zależy od tego jak sobie czas zaplanujemy i jak urokliwie przebiega wieczór przy blasku świec z pysznym lekkim winem i różnorodnymi smakołykami. W razie zaistnienia wyszukanych gustów, kuchnia zamkowa jest gotowa dostarczyć każde indywidualne zamówienie.

S jak szlafroki, bo wszystkie przebieramy się w szlafroki firmowe i klapki frotte, po to by czuć się swobodnie, wygodnie, na luzie… oraz by łatwo rozebrać się do sauny, zabiegu lub masażu. Poza tym fajnie wygląda 6 lub 7 kobietek otulonych w białe miękkie szlafroki w relaksacyjnym salonie, przy kominku w Angelium…jak Anielice. W zasadzie taki wieczór można zamówić już dla 4 osób. Wtedy dwie zabieramy na zabiegi a dwie wypoczywają na fotelach….i czekają na swoją porcję relaxu:-)

Czasami atrakcyjności dodaje wieczorom dodatkowa niespodzianka, linia przewodnia lub zaproszona osoba, ale o tym zawsze zawiadamiamy przed spotkaniem. Gościły już u nas masażystki z oryginalnymi masażami, akupunkturą, fotografka z sesjami artystycznymi, fizjoterapeutka z nowatorską metodą tapowania, propagatorki zdrowego suplementowania, dietetyczki z „kosmicznymi” wagami i konsultantki innowacyjnych linii kosmetycznych. Wszystko zależy od preferencji naszych szlafrokowych gości.

Cena takiego wieczoru to 180zł od osoby. Zapraszamy!

Inna opcja to Wieczór Przyjaciółek. jeśli masz przyjaciółkę od serca wybierzcie się razem do spa. Salon na wyłączność zapewni kameralny i spokojny wieczór z zabiegami: twarzy z wybranym urządzeniem, masaż malinowy całego ciała oraz kolacja z winem i deserem. Cena wieczoru przyjaciółek to 500zł za dwie osoby. Za trzy 750zł.

I jeszcze jedna propozycja tym razem nie tylko dla Pań a…Romantyczny Wieczór dla Dwojga. Schemat podobny jak u Przyjaciółek z tym wyjątkiem, że dla par proponujemy wspólny masaż ciała przy kominku (na życzenie). Cena dla dwóch osób 500zł.

CENNIK

[flagallery gid=4 skin=slider]

 

wróć ->