W Angelium na wyłączność  to nic innego jak klimatyczne, urokliwe i radosne   KOBIECE WIECZORY SZLAFROKOWE.

K jak kobiece, bo zawsze są tylko kobiety, które w swoim towarzystwie czują się wyśmienicie, zrelaksowane, rozbawione, twórcze. Jako, że oprócz zabiegów pielęgnacyjnych jest zawsze dużo czasu na pogaduchy, aż zaskakują poruszane tematy…

W jak wieczory spotkania przy kominku, w ciepłej atmosferze czarodziejskich komnat niepołomickiego zamku. Spotkania ustalane są z dwutygodniowym wyprzedzeniem lub na konkretne zamówienie klientek. Zwykle jest to piątek lub sobota w godzinach 17:00 – 22:00. Wszystko zależy od tego jak sobie czas zaplanujemy i jak urokliwie przebiega wieczór przy blasku świec z pysznym lekkim winem i różnorodnymi smakołykami. W razie zaistnienia wyszukanych gustów, kuchnia zamkowa jest gotowa dostarczyć każde indywidualne zamówienie.

S jak szlafroki, bo wszystkie przebieramy się w szlafroki firmowe i klapki frotte, po to by czuć się swobodnie, wygodnie, na luzie… oraz by łatwo rozebrać się do sauny, zabiegu lub masażu. Poza tym fajnie wygląda 6 lub 7 kobietek otulonych w białe miękkie szlafroki w relaksacyjnym salonie, przy kominku w Angelium…jak Anielice. W zasadzie taki wieczór można zamówić już dla 4 osób. Wtedy dwie zabieramy na zabiegi a dwie wypoczywają na fotelach….i czekają na swoją porcję relaxu:-)

Czasami atrakcyjności dodaje wieczorom dodatkowa niespodzianka, linia przewodnia lub zaproszona osoba, ale o tym zawsze zawiadamiamy przed spotkaniem. Gościły już u nas masażystki z oryginalnymi masażami, akupunkturą, fotografka z sesjami artystycznymi, fizjoterapeutka z nowatorską metodą tapowania, propagatorki zdrowego suplementowania, dietetyczki z „kosmicznymi” wagami i terapeutki od detoksykacji. Wszystko zależy od preferencji naszych szlafrokowych gości. Ostatnio zapraszamy kolekcje butikowe i ręcznie wyrabianą biżuterię.

Cena takiego wieczoru to 200zł od osoby( przy 4-8 osobach). Zapraszamy!

Inna opcja to Wieczór Przyjaciółek. jeśli masz przyjaciółkę od serca wybierzcie się razem do spa. Salon na wyłączność zapewni kameralny i spokojny wieczór z zabiegami: twarzy z wybranym urządzeniem, masaż relaksacyjny całego ciała oraz kolacja z winem i deserem. Cena wieczoru przyjaciółek to 560zł za dwie osoby.

I jeszcze jedna propozycja tym razem nie tylko dla Pań a…Romantyczny Wieczór dla Dwojga. Schemat podobny jak u Przyjaciółek . Cena dla dwóch osób 560zł.

CENNIK

[flagallery gid=4 skin=slider]

 

wróć ->