AKTUALNE PROMOCJE:

Zapraszamy na nowe zabiegi firmy MESOBOOST- antycellulite & body shaping skutecznie niwelujące cellulit za pomocą mezoterapii mikroigłowej połączonej z silnym boosterem. Preparat ten zawiera Fosfatydylocholinę , która ma działanie lipo-troficzne, które polega na złamaniu tkanek tłuszczowych w naturalnych procesach metabolicznych. Zwiększa również działanie enzymów niszczących lipidy z błony komórkowej. W komórkach tłuszczowych, zwiększa przepuszczalność błony co ułatwia wydalanie nadmiaru tłuszczu z organizmu. Wspiera ją w tych działaniach kofeina i cynamon oraz ekstrakt z różeńca górskiego, który jest silnym antyoksydantem ale również ma zdolność obniżania kortyzolu co znacznie ułatwia walkę z niepotrzebną tkanką tłuszczową. Do pielęgnacji domowej mamy w prezencie masażer ułatwiający wmasowywanie preparatu domowego. 🙂 w tym miesiącu tylko 130zł w serii za zabieg!

Kolejna promocja to zabiegi  Diatermii czyli Fale Radiowe, których działanie biologiczne polega na przegrzewaniu włókien kolagenowych do temperatury 42°C. Pod wpływem ogrzania ulegają one skurczeniu, a wtórnie także  napięciu. Przegrzanie przyczynia się do stymulacji fibroblastów, a tym samym odbudowy oraz wytwarzaniu nowego kolagenu i elastyny, poprawy owalu twarzy i kolorytu twarzy. Fale radiowe stymulują tkanki powierzchowne i głębiej położone, poprawiają ich dotlenienie, odżywienie oraz mikrocyrkulację.

Wykonując zabiegi twarzy można przyczynić się do minimalizacji zmarszczek, zwiększenia elastyczności skóry, modelowanie owalu twarzy i poprawy jej wyglądu. W fizjoterapii pod wpływem diatermii uzyskuje się efekt przeciwbólowy, przeciwzapalny i przeciwobrzękowy.

W zabiegach na ciało zastosowanie RF przyczynia się do redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej, zmniejszenia problemów związanych z cellulitem, oraz modelowania sylwetki. Jest to nasza propozycja uzupełniająca i wspierająca zabiegi z Mesobbost`a. Fale radiowe tym razem w cenie 150zł.

Terminy rezerwujemy pod nr 786878800 / 122619856