AKTUALNE PROMOCJE:

W październiku nasze promocje będą dotyczyć pielęgnacji ciała. Będziemy polecać nową firmę kosmetyczną w Angelium- czyli AROMATHERAPY ASSOCIATES in LONDON z ich wiodącą linią Rose Body na bazie olejku  z róży damasceńskiej. Zabieg z tej serii wygładza skórę do niebywałej aksamitności, pojędrnia i otula różanym zapachem na wiele godzin… Ta firma cieszy się w salonach spa niebywałym powodzeniem. W Polsce te zabiegi można spotkać w najdroższym hotelu Warszawy Raffles. U nas w październiku w wyjątkowej cenie 200zł za półtorej godziny pachnącej relaksem…

Kolejna promocja to również nowość ale firmy PEEL MISSION. Zabieg ARCHITECT PEEL to unikalna formuła zwężająca pory i poprawiająca strukturę skóry. Charakteryzuje się wysoką zawartością kwasów huminowych,których działanie sorpcyjne powoduje głębokie oczyszczenie skóry i jej długotrwałe nawilżeniem.Dodatkowo zawiera kompleks ekstraktów z drzewa mahoniowego, który zwiększa produkcję kolagenu typu XVIII aż o 54%. Natomiast zawartość trzech olejków: z czarnuszki, wiesiołka i pestek malin chroni przed działaniem wolnych rodników, intensywnie odżywia i zwiększa elastyczność skóry. Efekty są widoczne już po wykonaniu pierwszego zabiegu!                          U nas tylko w październiku za 170 zł.

I czas na manicure. Pani Kamila zaprasza do programu pielęgnacyjnego : przyjdź na 4x manicure hybrydowy a dostaniesz w prezencie masaż relaksacyjny pleców. Specjalne karneciki pozwolą Ci na dopilnowanie terminów.

Terminy rezerwujemy pod nr 786878800 / 122619856